Volejbal Hlinsko
SKO Hlinsko | web hlineckého volejbalu

Mapa webu | Kontakt

SKO HLINSKO

webové stránky hlineckého volejbalu

Zápasy začínají v 10:00

Hraje se dvoukolově

výhra = 2 body,
prohra = 1 bod

 

Sezóna 2009/2010

Sezóna 2008/2009

Sezóna 2007/2008

Sezóna 2006/2007

 

Statistika výsledků

ŽENY - Detailní rozpis zápasů - Sezóna 2008/2009 - KPII-A

 1. kolo
230.08. 10:00VK Litomyšl A-Orel Letohrad AVeselský3:2(18,-21,-16,20,9)
330.08. 10:00Sokol Dolní Újezd A-SKO Hlinsko ADostál3:0(20,16,21)
430.08. 10:00VK Vysoké Mýto A-VK Litomyšl BKučera Jan3:0(17,22,20)
530.08. 10:00TJ Svitavy B-TJ Žichlínek AŠkrábek1:3(-16,23,-23,-25)
 2. kolo
730.08. 13:00VK Litomyšl A-Orel Letohrad A3:1(25,-25,20,17)
830.08. 13:00Sokol Dolní Újezd A-SKO Hlinsko A3:0(16,16,18)
930.08. 13:00VK Vysoké Mýto A-VK Litomyšl B3:0(24,21,19)
1030.08. 13:00TJ Svitavy B-TJ Žichlínek A3:1(20,-23,19,8)
 3. kolo
1206.09. 10:00VK Litomyšl B-TJ Svitavy BRejman0:3(-22,-17,-10)
1306.09. 10:00SKO Hlinsko A-VK Vysoké Mýto AChudomel0:3(-24,-12,-12)
1406.09. 10:00Orel Letohrad A-Sokol Dolní Újezd AMačát0:3(-13,-20,-24)
1506.09. 10:00 Slovan Mor. Třebová A-VK Litomyšl ADostál1:3(16,-14,-17,-21)
 4. kolo
1706.09. 13:00VK Litomyšl B-TJ Svitavy B0:3(-13,-23,-21)
1806.09. 13:00SKO Hlinsko A-VK Vysoké Mýto A2:3(16,-21,23,-15,-17)
1906.09. 13:00Orel Letohrad A-Sokol Dolní Újezd A1:3(-25,-19,22,-13)
2006.09. 13:00 Slovan Mor. Třebová A-VK Litomyšl A3:2(25,-21,22,-24,12)
 5. kolo
2207.09. 10:00Sokol Dolní Újezd A- Slovan Mor. Třebová AHýbl Petr3:0(19,21,25)
2307.09. 10:00VK Vysoké Mýto A-Orel Letohrad AFrydrych3:1(17,-12,17,16)
2407.09. 10:00TJ Svitavy B-SKO Hlinsko AŠkrábek3:0(20,18,22)
2507.09. 10:00TJ Žichlínek A-VK Litomyšl BKolařík3:0(16,22,11)
 6. kolo
2707.09. 13:00Sokol Dolní Újezd A- Slovan Mor. Třebová A3:0(20,12,19)
2807.09. 13:00VK Vysoké Mýto A-Orel Letohrad A3:0(14,12,18)
2907.09. 13:00TJ Svitavy B-SKO Hlinsko A3:1(23,9,-28,17)
3007.09. 13:00TJ Žichlínek A-VK Litomyšl B3:1(17,-23,21,22)
 7. kolo
3221.09. 10:00SKO Hlinsko A-TJ Žichlínek APaleček1:3(-22,22,-16,-22)
3313.09. 10:00Orel Letohrad A-TJ Svitavy BKučera Jan3:1(-21,22,21,23)
3413.09. 10:00 Slovan Mor. Třebová A-VK Vysoké Mýto AKolařík3:2(21,20,-18,-13,12)
3513.09. 10:00VK Litomyšl A-Sokol Dolní Újezd ADostál3:0(21,26,17)
 8. kolo
3721.09. 13:00SKO Hlinsko A-TJ Žichlínek A2:3(22,-23,21,-19,-10)
3813.09. 13:00Orel Letohrad A-TJ Svitavy B3:0(23,18,18)
3913.09. 13:00 Slovan Mor. Třebová A-VK Vysoké Mýto A3:1(21,21,-19,21)
4013.09. 13:00VK Litomyšl A-Sokol Dolní Újezd A3:1(-19,23,23,20)
 9. kolo
4220.09. 10:00VK Vysoké Mýto A-VK Litomyšl AKaštánek2:3(-18,-21,15,21,-12)
4320.09. 10:00TJ Svitavy B- Slovan Mor. Třebová AŠkrábek3:2(-21,22,-20,21,11)
4420.09. 10:00TJ Žichlínek A-Orel Letohrad AKolařík2:3(16,-18,16,-14,-12)
4520.09. 10:00VK Litomyšl B-SKO Hlinsko AMaťátko3:0(19,18,19)
 10. kolo
4720.09. 13:00VK Vysoké Mýto A-VK Litomyšl A3:1(16,13,-23,8)
4820.09. 13:00TJ Svitavy B- Slovan Mor. Třebová A0:3(-17,-17,-15)
4920.09. 13:00TJ Žichlínek A-Orel Letohrad A0:3(-19,-19,-14)
5020.09. 13:00VK Litomyšl B-SKO Hlinsko A3:2(20,-19,21,-21,8)
 11. kolo
5227.09. 10:00Orel Letohrad A-VK Litomyšl BKučera Jan3:1(-23,11,22,13)
5327.09. 10:00 Slovan Mor. Třebová A-TJ Žichlínek ADostál3:1(-25,14,19,14)
5427.09. 10:00VK Litomyšl A-TJ Svitavy BŠkrábek3:0(14,18,15)
5528.09. 10:00Sokol Dolní Újezd A-VK Vysoké Mýto AFrydrych2:3(19,-17,-22,19,-10)
 12. kolo
5727.09. 13:00Orel Letohrad A-VK Litomyšl B3:1(13,-23,21,19)
5827.09. 13:00 Slovan Mor. Třebová A-TJ Žichlínek A3:1(-19,14,20,21)
5927.09. 13:00VK Litomyšl A-TJ Svitavy B3:2(9,-16,14,-21,5)
6028.09. 13:00Sokol Dolní Újezd A-VK Vysoké Mýto A2:3(-22,25,-20,16,-6)
 13. kolo
6205.10. 10:00Sokol Dolní Újezd A-TJ Svitavy BFrydrych3:0(17,15,17)
6304.10. 10:00TJ Žichlínek A-VK Litomyšl ADostál2:3(18,25,-12,-21,-11)
6404.10. 10:00VK Litomyšl B- Slovan Mor. Třebová AKučera Jan3:1(12,29,-25,21)
6504.10. 10:00SKO Hlinsko A-Orel Letohrad AChudomel0:3(-17,-12,-23)
 14. kolo
6705.10. 13:00Sokol Dolní Újezd A-TJ Svitavy B3:0(15,17,19)
6804.10. 13:00TJ Žichlínek A-VK Litomyšl A1:3(-18,-20,18,-12)
6904.10. 13:00VK Litomyšl B- Slovan Mor. Třebová A0:3(-23,-17,-17)
7004.10. 13:00SKO Hlinsko A-Orel Letohrad A0:3(-18,-16,-12)
 15. kolo
7211.10. 10:00 Slovan Mor. Třebová A-SKO Hlinsko AKolařík3:1(10,18,-23,15)
7311.10. 10:00VK Litomyšl A-VK Litomyšl BŠkrábek3:0(18,21,15)
7411.10. 10:00Sokol Dolní Újezd A-TJ Žichlínek AVeselík3:0(9,17,19)
7511.10. 10:00VK Vysoké Mýto A-TJ Svitavy BNěmec3:1(23,21,-19,15)
 16. kolo
7711.10. 13:00 Slovan Mor. Třebová A-SKO Hlinsko A3:1(-18,20,11,20)
7811.10. 13:00VK Litomyšl A-VK Litomyšl B3:1(-21,17,14,22)
7911.10. 13:00Sokol Dolní Újezd A-TJ Žichlínek A3:0(11,16,11)
8011.10. 13:00VK Vysoké Mýto A-TJ Svitavy B3:2(20,19,-17,-25,9)
 17. kolo
8212.10. 10:00TJ Žichlínek A-VK Vysoké Mýto ADostál3:1(20,-17,22,10)
8312.10. 10:00VK Litomyšl B-Sokol Dolní Újezd AKaštánek2:3(28,18,-16,-14,-7)
8412.10. 10:00SKO Hlinsko A-VK Litomyšl AChudomel0:3(-15,-14,-11)
8512.10. 10:00Orel Letohrad A- Slovan Mor. Třebová AMotl3:1(15,18,-21,23)
 18. kolo
8712.10. 13:00TJ Žichlínek A-VK Vysoké Mýto A3:1(-22,24,18,17)
8812.10. 13:00VK Litomyšl B-Sokol Dolní Újezd A0:3(-11,-18,-19)
8912.10. 13:00SKO Hlinsko A-VK Litomyšl A0:3(-17,-11,-16)
9012.10. 13:00Orel Letohrad A- Slovan Mor. Třebová A3:0(21,23,20)
 19. kolo
9202.05. 10:00Orel Letohrad A-VK Litomyšl AKučera Jan
9302.05. 10:00SKO Hlinsko A-Sokol Dolní Újezd APavlíček
9402.05. 10:00VK Litomyšl B-VK Vysoké Mýto AŠkrábek
9502.05. 10:00TJ Žichlínek A-TJ Svitavy BFiala
 20. kolo
9702.05. 13:00Orel Letohrad A-VK Litomyšl A
9802.05. 13:00SKO Hlinsko A-Sokol Dolní Újezd A
9902.05. 13:00VK Litomyšl B-VK Vysoké Mýto A
10002.05. 13:00TJ Žichlínek A-TJ Svitavy B
 21. kolo
10209.05. 10:00TJ Svitavy B-VK Litomyšl BKolařík
10309.05. 10:00VK Vysoké Mýto A-SKO Hlinsko ARejman
10409.05. 10:00Sokol Dolní Újezd A-Orel Letohrad AŠkrábek
10509.05. 10:00VK Litomyšl A- Slovan Mor. Třebová AHaraštová
 22. kolo
10709.05. 13:00TJ Svitavy B-VK Litomyšl B
10809.05. 13:00VK Vysoké Mýto A-SKO Hlinsko A
10909.05. 13:00Sokol Dolní Újezd A-Orel Letohrad A
11009.05. 13:00VK Litomyšl A- Slovan Mor. Třebová A
 23. kolo
11210.05. 10:00 Slovan Mor. Třebová A-Sokol Dolní Újezd AKolařík
11310.05. 10:00Orel Letohrad A-VK Vysoké Mýto AČada
11410.05. 10:00SKO Hlinsko A-TJ Svitavy BChudomel
11510.05. 10:00VK Litomyšl B-TJ Žichlínek ADrahoš
 24. kolo
11710.05. 13:00 Slovan Mor. Třebová A-Sokol Dolní Újezd A
11810.05. 13:00Orel Letohrad A-VK Vysoké Mýto A
11910.05. 13:00SKO Hlinsko A-TJ Svitavy B
12010.05. 13:00VK Litomyšl B-TJ Žichlínek A
 25. kolo
12216.05. 10:00TJ Žichlínek A-SKO Hlinsko AFiala
12316.05. 10:00TJ Svitavy B-Orel Letohrad ADostál
12416.05. 10:00VK Vysoké Mýto A- Slovan Mor. Třebová AKučera Petr
12516.05. 10:00Sokol Dolní Újezd A-VK Litomyšl AHýbl Petr
 26. kolo
12716.05. 13:00TJ Žichlínek A-SKO Hlinsko A
12816.05. 13:00TJ Svitavy B-Orel Letohrad A
12916.05. 13:00VK Vysoké Mýto A- Slovan Mor. Třebová A
13016.05. 13:00Sokol Dolní Újezd A-VK Litomyšl A
 27. kolo
13223.05. 10:00VK Litomyšl A-VK Vysoké Mýto AVeselský
13323.05. 10:00 Slovan Mor. Třebová A-TJ Svitavy BKolařík
13423.05. 10:00Orel Letohrad A-TJ Žichlínek AKučera Jan
13523.05. 10:00SKO Hlinsko A-VK Litomyšl BChudomel
 28. kolo
13723.05. 13:00VK Litomyšl A-VK Vysoké Mýto A
13823.05. 13:00 Slovan Mor. Třebová A-TJ Svitavy B
13923.05. 13:00Orel Letohrad A-TJ Žichlínek A
14023.05. 13:00SKO Hlinsko A-VK Litomyšl B
 29. kolo
14230.05. 10:00VK Litomyšl B-Orel Letohrad AŠkrábek
14330.05. 10:00TJ Žichlínek A- Slovan Mor. Třebová AKolařík
14430.05. 10:00TJ Svitavy B-VK Litomyšl ADostál
14530.05. 10:00VK Vysoké Mýto A-Sokol Dolní Újezd AHaraštová
 30. kolo
14730.05. 13:00VK Litomyšl B-Orel Letohrad A
14830.05. 13:00TJ Žichlínek A- Slovan Mor. Třebová A
14930.05. 13:00TJ Svitavy B-VK Litomyšl A
15030.05. 13:00VK Vysoké Mýto A-Sokol Dolní Újezd A
 31. kolo
15206.06. 10:00TJ Svitavy B-Sokol Dolní Újezd AŠkrábek
15306.06. 10:00VK Litomyšl A-TJ Žichlínek AHaraštová
15406.06. 10:00 Slovan Mor. Třebová A-VK Litomyšl BKolařík
15506.06. 10:00Orel Letohrad A-SKO Hlinsko AKučera Jan
 32. kolo
15706.06. 13:00TJ Svitavy B-Sokol Dolní Újezd A
15806.06. 13:00VK Litomyšl A-TJ Žichlínek A
15906.06. 13:00 Slovan Mor. Třebová A-VK Litomyšl B
16006.06. 13:00Orel Letohrad A-SKO Hlinsko A
 33. kolo
16213.06. 10:00SKO Hlinsko A- Slovan Mor. Třebová APaleček
16313.06. 10:00VK Litomyšl B-VK Litomyšl ADrahoš
16413.06. 10:00TJ Žichlínek A-Sokol Dolní Újezd AHarašta
16513.06. 10:00TJ Svitavy B-VK Vysoké Mýto AHaraštová
 34. kolo
16713.06. 13:00SKO Hlinsko A- Slovan Mor. Třebová A
16813.06. 13:00VK Litomyšl B-VK Litomyšl A
16913.06. 13:00TJ Žichlínek A-Sokol Dolní Újezd A
17013.06. 13:00TJ Svitavy B-VK Vysoké Mýto A
 35. kolo
17214.06. 10:00VK Vysoké Mýto A-TJ Žichlínek AFrydrych
17314.06. 10:00Sokol Dolní Újezd A-VK Litomyšl BVeselský
17414.06. 10:00VK Litomyšl A-SKO Hlinsko ADostál
17514.06. 10:00 Slovan Mor. Třebová A-Orel Letohrad AKolařík
 36. kolo
17714.06. 13:00VK Vysoké Mýto A-TJ Žichlínek A
17814.06. 13:00Sokol Dolní Újezd A-VK Litomyšl B
17914.06. 13:00VK Litomyšl A-SKO Hlinsko A
18014.06. 13:00 Slovan Mor. Třebová A-Orel Letohrad A